Ostrzeżenie

UWAGA! Trudne warunki pogodowe tj. intensywne wichury powodują uszkodzenia sieci energetycznej na terenie obsługiwanym przez TAURON Dystrybucja. Wichury uszkadzają linie energetyczne w wielu miejscach i łamią konstrukcje słupów energetycznych. Rozległe awarie energetyczne występują głównie w zachodniej części działania spółki na terenie Oddziałów: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Brygady pogotowia energetycznego i służby techniczne spółki pracują bardzo intensywnie nad przywróceniem zasilania do klientów. Obsada linii alarmowej 991 została zwiększona, może jednak wystąpić dłuższy czas oczekiwania na zgłoszenie awarii.

Zgłoś awarię

Krzysztof Woźniak

Wiceprezes ds. Wsparcia Operacyjnego
Urodzony w 1977 r. Jest absolwentem Instytutu Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu Executive Master of Business Administration.
Swoją karierę zawodową rozpoczynał w ING Bank Śląski S.A. w 1999 r. jako doradca klienta. Następnie pracował w Departamencie Instrumentów Finansowych Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Wydziale Finansów i Budżetu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. W latach 2007-2008 był Zarządcą Przedsiębiorstwa Państwowego Zakład Przemysłu Drzewnego „Rudy” w Tarnowie, a od 2009 r. prowadził własną działalność gospodarczą w dziedzinie nieruchomości. 
W latach 2018-2019 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu TAURON Serwis sp. z o.o., a od 2019 r. był Wiceprezesem Zarządu oraz p.o. Prezesa Zarządu spółki Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o.
Był także wykładowcą  w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie z zakresu zarządzania, rynku finansowego, rozliczeń pieniężnych, operacji bankowych, marketingu bankowego i bankowości.