⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON.

Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Oferta ważna do:

2024-05-08

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OOP/10/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (kierunek elektryczny)
    Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość obsługi komputera
    Znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
    Znajomość zasad eksploatacji i budowy urządzeń i sieci elektroenergetycznych
    Znajomość zagrożeń występujących w energetyce
    Umiejętność czytania map
    Opanowanie w sytuacjach stresujących
    Umiejętność pracy zespołowej
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:
    Wykształcenie średnie (kierunek elektryczny)
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1kV
    Uprawnienia do prac w technologii PPN
    Prawo jazdy kat. C, E
    Uprawnienia/kursy na obsługę: koparki, dźwigu, podnośnika, pilarki do drewna, pilarki do nawierzchni oraz hakowego, kierowania ruchem drogowym, spawacza

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych oraz usług zewnętrznych, przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy.
    Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji oraz obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN.
    Wykonywanie prac w technologii pod napięciem.
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi.
    Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac.
    Organizowanie pracy zespołu pracowników na zlecenie przełożonego.

    Dane do kontaktu:
    Waldemar Piszczek - Starszy Mistrz - 77 889 6312; 798 013 427;
    Joanna Jaźwa - tel. 571 665 236, Katarzyna Kowalczyk - tel. 516 110 140 / Wydział Personalny

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka