Przetargi

Przetargi to centralne miejsce publikowania ogłoszeń o zamówieniach w Grupie TAURON.

Na tej stronie znajdziesz ogłoszenia spółki TAURON Dystrybucja S.A. 

Platforma zakupowa

Zamówienia na dostawy, usługi i roboty budowlane.

Poniżej znajdziesz odnośnik do Platformy Zakupowej, na której od 1 lipca 2013 r. publikowane są ogłoszenia o zamówieniach prowadzonych tradycyjnie i w formie elektronicznej (e-RFx). Znajdziesz tu również ogłoszenia dotyczące zamówień na roboty budowlane publikowane od 1 stycznia 2015 r.

Pozostałe ogłoszenia

Zamówienia pozostałe.

Poniżej znajdziesz odnośnik do pozostałych ogłoszeń opublikowanych po 1 lipca 2013 r. nieobjętych Platformą Zakupową. Znajdziesz tu również zamówienia na roboty budowlane opublikowane przed 1 stycznia 2015 r.
 

Nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości Grupy TAURON.

Zapoznaj się z aktualną ofertą obiektów i gruntów spółek TAURON Polska Energia S.A., TAURON Dystrybucja S.A. i TAURON Wytwarzanie S.A. przeznaczonych na sprzedaż.

Wykonawcy kwalifikowani

Lista kwalifikowanych Kontrahentów

Postępowania kwalifikacyjne w zakresie „Projektów budowlane i wykonawczych w zakresie robót budowlanych na sieci i obiektów energetycznych SN, Nn oraz SN/Nn (napowietrznych i kablowych)” oraz „Robót budowlanych realizowanych z wyłączeniami sieci elektroenergetycznej w zakresie sieci i obiektów energetycznych SN oraz SN i nN” prowadzone są na Platformie Zakupowej Grupy TAURON.