⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Usługi dystrybucyjne

Jeżeli jesteś Klientem TAURON Dystrybucja S.A. lub sprzedawcy świadczącego usługi kompleksowe w zakresie energii elektrycznej, wybierz zakres tematyczny, który najbardziej Cię interesuje i skorzystaj z przygotowanych informacji.

Czego dotyczy Twoja sprawa?

Umowy

Kwestie związane z umowami dotyczą Klientów, którzy posiadają lub chcą zawrzeć umowę o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej. Należy pamiętać, że do tego konieczne jest posiadanie umowy sprzedaży energii elektrycznej.

Dokumenty do pobraniaZawieranie umówZmiana sprzedawcy

Opłaty dystrybucyjne

Zakładka Opłaty dystrybucyjne dotyczy kosztów usługi dystrybucyjnej. Pozostałe informacje obejmują zadania realizowane na dodatkowe zlecenie.
CennikiOpłaty dystrybucyjne

Liczniki i instalacje

Zakładka Liczniki i instalacje może się okazać przydatna pod warunkiem, że jesteś już przyłączony do sieci TAURON Dystrybucja.
Rozdział instalacjiRozplombowanie licznika Odczyt licznika

Nie masz prądu?

Zobacz co warto sprawdzić w takiej sytuacji.

Więcej informacji 

Nie znalazłeś sposobu rozwiązania swojej sprawy?