Obiekt produkcyjno-usługowy

Jeżeli planujesz budowę obiektu produkcyjno-usługowego, będziesz w pierwszej kolejności potrzebować zasilania placu budowy. 

Zasilanie placu budowy możesz zrealizować jako zasilanie docelowe obiektu lub jako przyłączenie tymczasowe (po zakończeniubudowy będzie zdemontowane, a do obiektu zostanie wykonane nowe przyłącze). 

Ile trwa realizacja zasilania?

Realizacja zasilania trwa od kilku do kilkunastu miesięcy,  dlatego rozpocznij proces przyłączania odpowiednio wcześniej.

Jak zmienić moc przyłączeniową?

Jeżeli chcesz zmienić moc przyłączeniową w istniejących obiektach produkcyjno-usługowych, musisz wystąpić o warunki przyłączenia na zmianę mocy oraz zawrzeć umowę o przyłączenie. Jeśli zmiana mocy nie wymaga zmian w sieci dystrybucyjnej, jesteśmy gotowi dostarczać energię wg nowego zapotrzebowania już w dniu zawarcia umowy o przyłączenie. To od ciebie będzie zależało jak szybko zrealizujesz postanowienia umowy dotyczące instalacji w twoim obiekcie.

Co chcesz podłączyć?

Plac budowy

Jeżeli chcesz przyłączyć plac budowy przyłączem, które potem wykorzystasz do zasilania wybudowanego i oddanego do użytkowania obiektu - czytaj TUTAJ 

Więcej informacji

Zasilanie tymczasowe placu budowy

Jeżeli chcesz przyłączyć plac budowy przyłączem, które po zakończeniu budowy zdemontujesz – czytaj TUTAJ 

Więcej informacji

Nowy obiekt

Jeżeli chcesz przyłączyć nowy obiekt produkcyjno-usługowy, czytaj TUTAJ 

Więcej informacji