⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON.

Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Miejsce pracy:

Opole, Nysa

Oferta ważna do:

2024-05-10

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OOP/16/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny, automatyka, informatyka, teleinformatyka, mechatronika)
    Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego    w obszarze elektroenergetyki
    Świadectwo kwalifikacyjne D i E
    Znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
    Wiedza z zakresu zasad eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych
    Znajomość Instrukcji z obszaru serwisu
    Znajomość budowy i funkcjonowania urządzeń telemechaniki oraz urządzeń potrzeb własnych
    Znajomość systemów klasy GIS, ZPB, SAP Classic, ZMS (poziom średniozaawansowany)

    Mile widziane:
    Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki
    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów eksploatacyjnych, inwestycyjnych w zakresie urządzeń telemechaniki oraz potrzeb własnych.
    Wykonywanie konfiguracji, nastaw oraz przeprowadzanie bieżącej analizy działania i kontroli prawidłowości eksploatacji urządzeń telemechaniki.
    Udział w organizowaniu i monitorowaniu usuwania zakłóceń i awarii w sieci dystrybucyjnej oraz analizowanie ich przyczyn pod kątem wyeliminowania zdarzeń w przyszłości.
    Udział w odbiorach i rozruchach urządzeń telemechaniki przekazywanych do eksploatacji
    Współpraca z zespołami pracowników przy sprawdzaniu urządzeń telemechaniki oraz potrzeb własnych.
    Opracowywanie planu zakupów urządzeń telemechaniki,  przyrządów pomiarowych, części zapasowych oraz materiałów dla potrzeb eksploatacji.
    Udział w realizacji postępowań przetargowych w zakresie dotyczącym urządzeń telemechaniki oraz potrzeb własnych.
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi
    Prowadzenie dokumentacji technicznej na potrzeby Wydziału.
    Przygotowywanie analiz dla potrzeb opracowania budżetu Wydziału oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

    Dane do kontaktu:
    Zbigniew Oblicki - Kierownik Wydziału Automatyki i Telemechaniki - tel. 691 692 975;
    Joanna Jaźwa - tel. 571 665 236, Katarzyna Kowalczyk - tel. 516 110 140 / Wydział Personalny

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam