Ostrzeżenie

UWAGA! Trudne warunki pogodowe tj. intensywne wichury powodują uszkodzenia sieci energetycznej na terenie obsługiwanym przez TAURON Dystrybucja. Wichury uszkadzają linie energetyczne w wielu miejscach i łamią konstrukcje słupów energetycznych. Rozległe awarie energetyczne występują głównie w zachodniej części działania spółki na terenie Oddziałów: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Brygady pogotowia energetycznego i służby techniczne spółki pracują bardzo intensywnie nad przywróceniem zasilania do klientów. Obsada linii alarmowej 991 została zwiększona, może jednak wystąpić dłuższy czas oczekiwania na zgłoszenie awarii.

Zgłoś awarię

UWAGA - cyberprzestępcy

UWAGA, informujemy, że cyberprzestępcy podszywając się pod Grupę TAURON, wykorzystują naszą markę w celach wyłudzania pieniędzy. Kampania cyberprzestępców polega na utworzeniu fałszywej strony internetowej, w celu nakłonienia do wpłat pieniędzy na poczet inwestycji w akcje Grupy TAURON. Cyberprzestępcy w trakcie złośliwej kampanii mogą nawiązać kontakt telefoniczny w celu zastraszania karami finansowymi.

W przypadku odwiedzenia takiej strony internetowej, prosimy zachować szczególną ostrożność, nie podawać swoich danych osobowych/teleadresowych, a także zachować szczególną ostrożność w kontaktach z konsultantami telefonicznymi.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ