Ostrzeżenie

UWAGA! Trudne warunki pogodowe tj. intensywne wichury powodują uszkodzenia sieci energetycznej na terenie obsługiwanym przez TAURON Dystrybucja. Wichury uszkadzają linie energetyczne w wielu miejscach i łamią konstrukcje słupów energetycznych. Rozległe awarie energetyczne występują głównie w zachodniej części działania spółki na terenie Oddziałów: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Brygady pogotowia energetycznego i służby techniczne spółki pracują bardzo intensywnie nad przywróceniem zasilania do klientów. Obsada linii alarmowej 991 została zwiększona, może jednak wystąpić dłuższy czas oczekiwania na zgłoszenie awarii.

Zgłoś awarię

Dodatkowe punkty oświetleniowe w istniejące instalacji

Jeżeli potrzebujesz zabudować dodatkowe punkty oświetleniowe w istniejącej instalacji, skontaktuj się ze Spółką, która świadczy dla ciebie usługę oświetleniową. 
Skonsultuj możliwości zwiększenia ilości opraw w ramach zawartej umowy. 
Jeżeli do zwiększenia ilości punktów oświetleniowych potrzebne będzie zwiększenie mocy przyłączeniowej, należy przejść przez proces przyłączenia do sieci. Pobierzemy wtedy opłatę, która będzie wynikała z przyrostu mocy przyłączeniowej.  
 

Zmiana mocy przyłączeniowej

Jeżeli chcesz zwiększyć moc przyłączeniową lub zmienić sposób zasilania z jedno fazowego na trójfazowe w swoim obiekcie