⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Trwa konkurs Domy Pozytywnej Energii

06.06.2018
Już po raz 14. Fundacja TAURON i TAURON Dystrybucja uwalniają energię w placówkach opiekuńczo-wychowawczych zapraszając do udziału w konkursie organizowanym w ramach akcji Domy Pozytywnej Energii. Łączna pula nagród wynosi 400 tys. zł, ale to nie wszystko – na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, wyzwań i doskonałej zabawy.

„Z energią świętujemy stulecie odzyskania niepodległości Polski” – to temat tegorocznego konkursu, w którym zadaniem jest przygotowanie scenariusza gry terenowej z opisem zadań nawiązujących do tematu przewodniego. W ten sposób dzieci i młodzież będą uczyć się historii w sposób łatwy i przystępny. Będą mogły też pokazać co je szczególnie interesuje i co z ich punktu widzenia jest ważne w kontekście historii Polski.

Do udziału w akcji zaproszono niemal 200 domów dziecka z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego i śląskiego. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 6 czerwca, a wykonania i dostarczenia prac – 29 czerwca.

Projekt jest realizowany od 2005 roku. W 2011 roku został rozszerzony na cały teren działania TAURON Dystrybucja. Od tego momentu udział w akcji wzięło prawie 17 tys. dzieci i młodzieży. Dzięki temu do placówek opiekuńczo-wychowawczych trafiło prawie 3 mln zł sprawiając, że realne stały się marzenia i zabezpieczone bieżące potrzeby młodych ludzi. Za wygrane w konkursie mogli m.in. wyjechać na wakacje, zwiedzać obce kraje, rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

TAURON Dystrybucja i Fundacja TAURON realizują ten projekt po to, aby wyrównywać szanse, uczyć zdrowej rywalizacji, rozbudzać ambicje i budować poczucie własnej wartości w mieszkańcach domów dziecka. Celem akcji oprócz dobrej zabawy jest przede wszystkim otwieranie perspektyw i umożliwianie realizowania ambicji, pasji i zainteresowań młodych ludzi, motywowanie ich do działania oraz zmiana postrzegania placówek i ich wychowanków w otoczeniu.

Projekt został wyróżniony w 2017 r. Złotym Laurem „Super Biznesu” w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Bądźcie z nami także i w tym roku – serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie! Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu.

Szczegóły na temat Domów Pozytywnej Energii i Konkursu znajdują się dedykowanej na stronie www.domypozytywnejenergii.pl.

Domy Pozytywnej Energii