⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Zakończono konsultacje dokumentu „Projekt wymagań technicznych dla statycznych bezpośrednich liczników energii elektrycznej

21.09.2018
PTPiREE informuje, że zakończono proces konsultacji projektu wymagań technicznych dla statycznych bezpośrednich liczników energii elektrycznej stosowanych w szczególności u odbiorców energii elektrycznej z grupy taryfowej C1x. Wszystkie zgłoszone komentarze, uwagi oraz propozycje zmian w treści projektu wymagań zostały szczegółowo przeanalizowane, część z nich została uwzględniona w wersji końcowej dokumentu.
Należy zaznaczyć, że projekt wymagań technicznych jest dokumentem rekomendowanym, który w całości lub w części może zostać wykorzystany przez wszystkich zainteresowanych, a w szczególności dla potrzeb przyszłych postępowań zakupowych realizowanych przez Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD) zrzeszonych w PTPiREE.

Zawarte w dokumencie rekomendowane wymagania techniczne i funkcjonalne będą podlegały aktualizacji, stosownie do potrzeb, z uwzględnieniem dostępnych rozwiązań technicznych, m.in. w obszarze telekomunikacji.

Jednocześnie uprzejmie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom konsultacji, którzy przyczynili się do poprawy jakości wymagań technicznych.

Dokumenty do pobrania:

Projekt Wymagań technicznych dla statycznych bezpośrednich 1-fazowych liczników energii elektrycznej;
Projekt Wymagań technicznych dla statycznych bezpośrednich 3-fazowych liczników energii elektrycznej;
Projekt Wymagań bezpieczeństwa wobec statycznych bezpośrednich 1-fazowych i 3-fazowych liczników energii elektrycznej.