Ostrzeżenie

UWAGA! Trudne warunki pogodowe tj. intensywne wichury powodują uszkodzenia sieci energetycznej na terenie obsługiwanym przez TAURON Dystrybucja. Wichury uszkadzają linie energetyczne w wielu miejscach i łamią konstrukcje słupów energetycznych. Rozległe awarie energetyczne występują głównie w zachodniej części działania spółki na terenie Oddziałów: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Brygady pogotowia energetycznego i służby techniczne spółki pracują bardzo intensywnie nad przywróceniem zasilania do klientów. Obsada linii alarmowej 991 została zwiększona, może jednak wystąpić dłuższy czas oczekiwania na zgłoszenie awarii.

Zgłoś awarię

Bezpieczniki TAURONA

Programy edukacyjne "Bezpieczniki TAURONA" powstały w 2013 r. Ich celem jest edukacja pracowników różnych firm i branż oraz dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych i bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej oraz działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego.
 

Włącz w pracy 
Tu zamieściliśmy wiele informacji dla kierowców i operatorów maszyn budowlanych, rolników, pracowników firm remontowo-budowlanych czy majsterkowiczów.
Sprawdź

Włącz dla dobra dziecka
Tu znajdziesz zbiór ciekawych wiadomości dla dzieci i młodzieży, a także wiele materiałów, z których mogą korzystać w swojej pracy nauczyciele.
Sprawdź

Włącz dla przyrody
Tu prezentujemy nasze działania dotyczące ochrony środowiska naturalnego - bocianów i lasów.
Sprawdź