⚠ UWAGA AWARIE ⚠ Po bardzo intensywnych burzach i nawałnicach, które przeszły w nocy z 19 na 20 czerwca 2024 r. nad częścią obsługiwanych przez TAURON Dystrybucję terenów wystąpiły rozległe uszkodzenia infrastruktury energetycznej i przerwy w zasilaniu klientów.
Energetycy pracują cały czas w terenie przywracając zasilanie do kolejnych klientów.

Monitorujemy prognozy pogody i przygotowujemy się już teraz logistycznie i sprzętowo na kolejne burze, które są zapowiadane na najbliższe dni na naszym terenie działania.
Aktualny stan awarii oraz zakres planowych wyłączeń można sprawdzić na tej stronie.

Bezpieczniki TAURONA

Programy edukacyjne "Bezpieczniki TAURONA" powstały w 2013 r. Ich celem jest edukacja pracowników różnych firm i branż oraz dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych i bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej oraz działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego.
 

Włącz w pracy 
Tu zamieściliśmy wiele informacji dla kierowców i operatorów maszyn budowlanych, rolników, pracowników firm remontowo-budowlanych czy majsterkowiczów.
Sprawdź

Włącz dla dobra dziecka
Tu znajdziesz zbiór ciekawych wiadomości dla dzieci i młodzieży, a także wiele materiałów, z których mogą korzystać w swojej pracy nauczyciele.
Sprawdź

Włącz dla przyrody
Tu prezentujemy nasze działania dotyczące ochrony środowiska naturalnego - bocianów i lasów.
Sprawdź