⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Prąd w zasięgu? Włącz ostrożność! 

Bezpieczniki TAURONA. Włącz w pracy to program stworzony z myślą o pracownikach firm remontowo-budowlanych i operatorach maszyn. Przekaz kierujemy teraz również do osób, które w domu i ogrodzie pracują posługując się urządzeniami elektrycznymi. Treści edukacyjne przekazujemy w formie ulotek i plakatów oraz w animacjach filmowych.
Dość często zdarzają się wypadki związane z nieodpowiednim obchodzeniem się z prądem.  Celem program Bezpieczniki TAURONA. Włącz w pracy jest uczenie odpowiedzialnych zachowań przy pracy z urządzeniami elektrycznymi i w pobliżu urządzeń oraz linii elektroenergetycznych. Pokazujemy jak powinny zachować się osoby postronne w sytuacji zagrożenia porażeniem i jak pomóc porażonemu prądem. W pracy odpowiadamy przede wszystkim za swoje bezpieczeństwo,  ale powinniśmy również zwracać uwagę na kolegów. W razie potrzeby, umieć prawidłowo i bezpiecznie dla siebie, udzielić pomocy innej osobie.