⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

TAURON Dystrybucja wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii

10.04.2018
Kapituła konkursu Liderzy Świata Energii przyznała spółce TAURON Dystrybucja główną nagrodę w kategorii Handlowiec Roku.
Jak podkreślili organizatorzy konkursu, TAURON Dystrybucja otrzymał nagrodę m.in. za podejmowanie innowacyjnych projektów i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które przyczyniają się do rozwoju branży energetycznej. Za konsekwentne poprawianie jakości zasilania milionów klientów, poprzez stałą poprawę wskaźników ciągłości zasilania SAIDI i SAIFI. Za ciągłą pracę nad skracaniem czasu przyłączenia klientów do sieci elektroenergetycznej, przy jednoczesnej optymalizacji wykorzystywanego do tego majątku.

- Nieustannie poszukujemy takich rozwiązań, które pozwalają na poprawę bezpieczeństwa zasilania naszych klientów. Energetyka musi sprostać zmianom, które zachodzą w jej otoczeniu i stale podnosić poziom świadczonych usług - mówi Robert Zasina, prezes TAURON Dystrybucja. - Bardzo dziękuję współpracownikom, którzy na co dzień prowadzą i realizują projekty rozwojowe, pracują nad poprawą wskaźników ciągłości zasilania, optymalizują proces przyłączania klientów do sieci energetycznej. To zgrany i efektywny zespół i to wyróżnienie jest przede wszystkim dla nich.

Konkurs Liderzy Świata Energii ma na celu popularyzację osób, przedsięwzięć i przedsiębiorstw, które przyczyniły się w Polsce do rozwoju rynku energetycznego, najciekawszych oferowanych tam produktów i rozwiązań, a także do promocji polskiej myśli technicznej w zakresie energetyki. Wyróżnienie przyznawane jest w sześciu kategoriach: Człowiek Roku, Producent Roku, Innowacja Roku, Handlowiec Roku, Dostawca Rozwiązań dla Sektora oraz Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Galeria zdjęć