TAURON Dystrybucja Liderem Biznesu w Małopolsce

10.10.2018

Największe firmy z  Małopolski, ale również i małe rodzinne firmy znalazły się wśród laureatów gali Orłów 2018 tygodnika Wprost. Nagrody dla liderów regionu i biznesu w Małopolsce zostały wręczone podczas uroczystej gali w Krakowie. Statuetką Orła „Wprost” w kategorii Lider Biznesu została nagrodzona spółka TAURON Dystrybucja.

Nagrodę w imieniu TAURON Dystrybucja odebrał wiceprezes Tomasz Jachna. Jak podkreślili organizatorzy, Lider Biznesu to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz firmę Bisnode.  

Podczas gali wręczono również nagrody w innych kategoriach, między innymi: Lider Rozwoju, Lider Innowacji i Jakości i Lider Polskiego Rolnictwa.  Nagrodę specjalną Orła „Wprost” dla osobowości regionu otrzymał zespół Golec uOrkiestra, który w tym roku obchodzi 20 lecie działalności artystycznej.
 
Orły Tygodnika „Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Małopolska Gala odbyła się w ramach III edycji projektu Orły tygodnika „Wprost”, które wręczane są od 2016 roku. Orły „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można wysoko nieść biało-czerwoną flagę, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego

Zdjęcia: tygodnik Wprost
 

Zobacz zdjęcia