⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Zmiany w odczytach liczników i brak planowanych wyłączeń

16.03.2020
TAURON Dystrybucja informuje, że pracownicy spółki oraz działających na jej zlecenie firm zewnętrznych, dokonują obecnie odczytów liczników oraz innego rodzaju prac
przy układach pomiarowo-rozliczeniowych, tylko w sytuacji, gdy licznik znajduje się
w miejscu ogólnie dostępnym, a jego obsługa nie wymaga wejścia do lokalu mieszkalnego. 
Pozostałych Klientów, prosimy o podawanie stanu licznika telefonicznie na numer wskazany w zawiadomieniu o odczycie lub mailowo poprzez formularz: Odczyt licznika online.

Obsługa techniczna układów pomiarowo-rozliczeniowych wewnątrz lokali będzie prowadzona w przypadkach awaryjnych, dotyczących braku zasilania Klienta z zachowaniem  podwyższonych zasad bezpieczeństwa osobistego pracowników i Klientów.  

Ponadto informujemy, że prace planowe, związane z koniecznością wyłączenia odcinków linii energetycznej i wiążące się z brakiem zasilania dla Klientów,  zostały czasowo wstrzymane. Na sieci energetycznej będą prowadzone prace remontowe, inwestycyjne lub zabiegi eksploatacyjne, które nie skutkują wyłączeniem dostaw energii dla Klientów.

W przypadku wystąpienia wyłączeń awaryjnych, praca przy ich usuwaniu odbywać się będzie z zachowaniem podwyższonych zasad bezpieczeństwa osobistego pracowników i Klientów.