⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

TAURON Dystrybucja nagrodzi innowacyjność - konkurs na najlepszą pracę dyplomową 

22.09.2020
TAURON Dystrybucja ogłasza VI edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2019/2020. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, tematem konkursu są „Inteligentne sieci elektroenergetyczne - rozwój i eksploatacja”.

Do konkursu zaproszeni są absolwenci studiów inżynierskich bądź magisterskich, którzy ukończyli elektroenergetykę, elektrotechnikę lub kierunki pokrewne na jednej z polskich uczelni technicznych.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym –  komisja konkursowa przeanalizuje wszystkie zgłoszenia, by wybrać 10 najlepszych prac, które przejdą do etapu drugiego. Członkowie komisji będą zwracali uwagę na innowacyjność pomysłów, które można potencjalnie zastosować w przemyśle.

„W konkursie promujemy nowe idee, które mają potencjał wdrożeniowy w energetyce. Cieszymy się, że poprzez konkurs możemy promować zdolnych absolwentów uczelni technicznych, a także inspirować ich do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, z których w przyszłości może skorzystać nasza branża.” - podkreśla Robert Zasina prezes Tauron Dystrybucja.

Laureaci tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszeni w kwietniu 2021 r.

Regulamin konkursu znajduje się pod linkiem: tauron-dystrybucja.pl/konkurs