⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

TAURON Dystrybucja jest współorganizatorem III Międzynarodowej Konferencji z cyklu "Ratownictwo i Energetyka".

06.10.2021
Tegoroczna konferencja poświęcona jest tematowi:  „Fotowoltaika, magazyny energii, wodór - perspektywy rozwoju i zagrożenia”. Zachęcamy do bezpłatnego udziału w konferencji.
Kiedy: 13 października 2021, godz. 9.00

Gdzie: Centrum Nauka-Biznes Politechniki Opolskiej przy ulicy Waryńskiego 4 w Opolu (liczba miejsc limitowana) oraz na kanale: https://www.youtube.com/c/POUczelnia
W konferencji wezmą udział prelegenci Państwowej Straży Pożarnej, energetyki zawodowej, świata nauki oraz przedstawiciele samorządów.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie aktualna problematyka związana z rozwojem odnawialnych źródeł energii a także rozwojem technologii związanych z magazynowaniem energii.

W organizację wydarzenia zaangażowani są: SITP Oddział Katowice koło Opole, Komenda Wojewódzka PSP w Opolu, Komenda Miejska PSP w Opolu, TAURON Dystrybucja oraz Politechnika Opolska 

Wszystkie informacje znajdują się w załącznikach:
program konferencji informacje organizacyjne karta zgłoszenia