⚠ UWAGA AWARIE ⚠ Po bardzo intensywnych burzach i nawałnicach, które przeszły w nocy z 19 na 20 czerwca 2024 r. nad częścią obsługiwanych przez TAURON Dystrybucję terenów wystąpiły rozległe uszkodzenia infrastruktury energetycznej i przerwy w zasilaniu klientów.
Energetycy pracują cały czas w terenie przywracając zasilanie do kolejnych klientów.

Monitorujemy prognozy pogody i przygotowujemy się już teraz logistycznie i sprzętowo na kolejne burze, które są zapowiadane na najbliższe dni na naszym terenie działania.
Aktualny stan awarii oraz zakres planowych wyłączeń można sprawdzić na tej stronie.

Piknik ekologiczny w Kątach Wrocławskich już w piątek 29 października!

27.10.2021
Zapraszamy do udziału w Pikniku „Drzewa mają mega MOC”.
Termin: piątek, 29 października w godz. 12.00-17.00. Wydarzenie odbędzie się obok hali przy ulicy Brzozowej w Kątach Wrocławskich. 
 
Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy i zajęcia dotyczące ekologii ale również bezpieczeństwa przy urządzeniach elektrycznych. Najmłodsi będą więc mogli uczestniczyć w warsztatach z kreatywnego przetwarzania odpadów, a także wziąć udział w ekoquizie, czy zamienić się w projektantów ekologicznej mody. Tych, którzy nas odwiedzą chcemy też przeszkolić z pierwszej pomocy przedmedycznej i opowiedzieć o pracy energetyków podczas prezentacji wozu pogotowania energetycznego.
Natomiast dla nieco starszych uczestników przewidziane są prelekcje i fachowe doradztwo z zakresu sadzenia drzew, a w szczególności sadzenia w pobliżu linii energetycznych. 
TAURON Dystrybucja jest partnerem akcji, prowadzonej przez Gminę Kąty Wrocławskie przy współudziale Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych.