⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Nowa taryfa TAURON Dystrybucja S.A. na rok 2023

02.01.2023
TAURON Dystrybucja S.A. informuje, że od 1 stycznia 2023 r. uległa zmianie Taryfa dla energii elektrycznej w zakresie dystrybucji energii elektrycznej, obowiązująca na terenie działania spółki.
Taryfa zawiera stawki opłat za usługi dystrybucji energii elektrycznej dla roku 2023 oraz zawiera również stawki opłat za usługi dystrybucji energii elektrycznej dla roku 2022, do stosowania w rozliczeniach w roku 2023 z odbiorcami uprawnionymi. 
Kryteria i zasady rozliczeń dla odbiorców uprawnionych określone są w ustawie z 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej

Pełna treść Taryfy dostępna jest tutaj.