⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Radosław Pobol nowym prezesem Zarządu PTPiREE

18.01.2023
Radosław Pobol został wybrany prezesem Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej. Wybory przeprowadzono 16 stycznia w Warszawie, podczas XXXVIII Zgromadzenia Krajowego Towarzystwa. Nowy Prezes Towarzystwa jest z wykształcenia prawnikiem. W ostatnich latach związany był zawodowo między innymi z Grupą Kapitałową KGHM oraz ze spółką Enea Operator. Obecnie, od listopada 2022 r. jest prezesem  spółki TAURON Dystrybucja. 
- To dla mnie ważny wybór. Stanowisko prezesa tak dużej organizacji branżowej jest bardzo odpowiedzialne, ponieważ związane jest z reprezentowaniem kluczowego podsektora oraz interesów podmiotów o ważnej roli gospodarczej i społecznej. Działalność OSD i OSP polega na wspólnym zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego, którego nie da się zrealizować bez sprawnych, nowoczesnych i dobrze zarządzanych sieci energetycznych. PTPiREE jest organizacją, która agreguje i pomaga rozwiązywać problemy sektora oraz mówi jednym głosem w tematach ważnych dla wszystkich swoich członków - podsumował swój wybór prezes Radosław Pobol.

PTPiREE jest stowarzyszeniem zrzeszającym operatorów elektroenergetycznych systemów dystrybucyjnych i operatora systemu przesyłowego oraz pracowników branży energetycznej. Od 1990 r. działa na rzecz wdrażania nowych rozwiązań w energetyce, dąży do poprawy efektywności działania sieci energetycznej, jakości usług i obsługi klientów. Prace prowadzone są w komisjach i zespołach roboczych, z aktywnym udziałem przedstawicieli spółek energetycznych. 

Zarząd PTPiREE obecnej kadencji pracuje od 16 stycznia br. w składzie:
Radosław Pobol - prezes Zarządu PTPiREE, prezes TAURON Dystrybucja
Jarosław Kwasek - wiceprezes Zarządu PTPiREE, prezes PGE Dystrybucja

Członkowie zarządu: 
Alicja Barbara Klimiuk - prezes Energa-Operator
Marek Kasicki - wiceprezes Energa-Operator
Jan Frania - wiceprezes PGE Dystrybucja
Jacek Górski - wiceprezes Enea Operator
Marek Rusakiewicz-  p.o. prezesa Enea Operator
Tomasz Sikorski - prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych
Waldemar Skomudek - wiceprezes TAURON Dystrybucja
Robert Stelmaszczyk - prezes Stoen Operator

Więcej o PTPiREE