⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach. 
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Zaproszenie do dialogu technicznego

12.12.2023
Rozpoczynamy dialog techniczny dotyczący standaryzacji elementów sieci dystrybucyjnej w zakresie wymiarów stacji elektroenergetycznych średniego napięcia.
Dialog techniczny poświęcony jest ujednoliceniu wymiarów zewnętrznych następujących stacji elektroenergetycznych SN:

Stacja jednotransformatorowa SN/nn z obsługą zewnętrzną (kompaktowa, prefabrykowana) do 630 kVA;
Stacja jednotransformatorowa SN/nn z obsługą zewnętrzną (kompaktowa, prefabrykowana) do 400 kVA;Stacja jednotransformatorowa SN/nn z obsługą wewnętrzną (kompaktowa, prefabrykowana) do 630 kVA;Złącza SN (pomiarowe, kablowe-pomiarowe, kablowe, w tym z telemechaniką).
Zachęcamy Państwa do współpracy, rozmów technicznych, dyskutowania i w konsekwencji przekazywania uwag oraz własnych spostrzeżeń dotyczących ujednolicenia wymiarów zewnętrznych dla wyżej wymienionych stacji elektroenergetycznych SN.

Spotkanie dotyczące dialogu technicznego odbędzie się 9 stycznia 20024 roku. Miejscem spotkania będzie Hotel Holiday Inn, Łódź, ul. Piotrkowska 229/231. Planowane ramy czasowe to godz. od 11.00 do 14.00.

Chęć udziału w ww. spotkaniu dotyczącym dialogu technicznego prosimy zgłaszać na adres e-mail: tomczykowski@ptpiree.pl w terminie do 29 grudnia 2023 r. 

Ze względów organizacyjnych zakładamy udział w spotkaniu w formule stacjonarnej reprezentacji do dwóch osób z jednej firmy. W odpowiedzi na zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, otrzymają Państwo materiały techniczne będące przedmiotem dialogu.