⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Barbara Hanczarek

Wiceprezes Zarządu
Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Informatyki, na kierunku Informatyka i Ekonometria o specjalizacji: ekonometria.
W obszarze energetyki pracuje od 2009 r. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół zagadnień związanych z zarządzaniem, finansami i controllingiem. Inicjowała i uczestniczyła w pracach wdrożeniowych dotyczących implementacji nowoczesnych narzędzi informatycznych w zarządzaniu finansami i controllingiem w TAURON Dystrybucji. W ostatnim okresie brała czynny udział w pracach zespołu PTPiREE nad opracowaniem Karty Efektywnej Transformacji (KET) w zakresie aspektów taryfowych i finansowych. W latach 2018-2019 była współodpowiedzialna wraz z zespołem za projekt Data Management Strategy, którego celem było opracowanie Jednolitej Koncepcji Controllingowej Grupy Kapitałowej TAURON.

W latach 2014-2024 zajmowała stanowisko Dyrektora Departamentu Controllingu w TAURON Dystrybucji, wcześniej od roku 2011 była Szefem Biura Controllingu Analiz Strategicznych i Inwestycyjnych TD. W EnergiaPro SA pełniła obowiązki Szefa Biura Controllingu Strategicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała również zajmując stanowiska managerskie - Wiceprezesa i członka Zarządu, Dyrektora Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych oraz Dyrektora Outsourcingu Personalnego w firmach z branży outsourcingu personalnego oraz z branży automotive.