⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Maciej Mróz

Wiceprezes Zarządu
Doktor nauk technicznych. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechnika, specjalność: elektroenergetyka. Kształcił się również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie ukończył studia Master of Business Administration. Studia doktoranckie odbył na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki.
Posiada 19-sto letnie doświadczenie w branży energetycznej. Odpowiadający za obszar zarządzania majątkiem, inwestycji w obszarze dystrybucji oraz za rozwój i realizacje inwestycji w obszarze odnawialnych źródeł energii. Posiada doświadczenie managerskie w zakresie obszarów: operatora sieci, inwestycji i rozwoju sieci, innowacji i nowych technologii oraz relacji z jednostkami samorządowymi. Zarządzał również pracą obszarów: dewelopmentu własnego projektów OZE, finansów i controllingu, zarządzania korporacyjnego oraz zakupów.

Od 2023 r. w TAURON Dystrybucji zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Operatora. W latach 2021- 2023 w TAURON Zielona Energia sp. z o.o. był wiceprezesem zarządu spółki. Wcześniej w TAURON Dystrybucji - Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju Sieci oraz Dyrektor ds. Majątku w Oddziałach spółki w Krakowie i Tarnowie. Zatrudniony po raz pierwszy w sektorze energetycznym w 2004 roku w ENION S.A., jako inżynier w Dziale Rozwoju i Utrzymania Sieci.