⚠ UWAGA ⚠ Docierają do nas sygnały, że możesz natknąć się w sieci na FAŁSZYWE STRONY INTERNETOWE z użyciem wizerunku TAURONA.
Strony te promowane są w mediach społecznościowych i komunikatorach.
W ten sposób cyberprzestępcy próbują wyłudzić pieniądze na rzekome inwestycje realizowane z Grupą TAURON. 
 
Apelujemy do klientów o szczególną ostrożność! Nie należy klikać w podejrzane linki, ani podawać swoich danych osobowych. Nie prowadzimy w mediach społecznościowych żadnej kampanii inwestycyjnej dla klientów!

Marcin Marzyński

Wiceprezes Zarządu
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku socjologia. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu informacji publicznej w mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. 
Od ponad 11 lat związany jest z sektorem energetycznym. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, relacji z mediami, obsługi klienta, usprawniania kanałów komunikacji i efektywnej komunikacji z klientem. Tworzył i realizował strategie marki oraz efektywne strategie komunikacji, zajmował się komunikacją pracowniczą, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz marketingiem i promocją. Inicjator i współtwórca unikalnych w skali Polski projektów marketingowych i wizerunkowych. Ekspert w zakresie komunikacji kryzysowej.

Od 2013 r. pełnił funkcję kierownika Biura Komunikacji TAURON Dystrybucji. Był także rzecznikiem prasowym spółki. W pierwszym okresie kariery zawodowej związany z samorządem. W latach 2009-2013 był naczelnikiem Biura Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie, a w latach 2007-2009 pełnił funkcję kierownika Referatu Informacji i Komunikacji Społecznej i rzecznika prasowego. Pracował także w Grupie Polskapresse, gdzie zajmował się marketingiem internetowym i tworzeniem serwisów internetowych.

Aktywnie pracuje w ogólnopolskim zespole zadaniowym Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.