Ostrzeżenie

UWAGA! Trudne warunki pogodowe tj. intensywne wichury powodują uszkodzenia sieci energetycznej na terenie obsługiwanym przez TAURON Dystrybucja. Wichury uszkadzają linie energetyczne w wielu miejscach i łamią konstrukcje słupów energetycznych. Rozległe awarie energetyczne występują głównie w zachodniej części działania spółki na terenie Oddziałów: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Brygady pogotowia energetycznego i służby techniczne spółki pracują bardzo intensywnie nad przywróceniem zasilania do klientów. Obsada linii alarmowej 991 została zwiększona, może jednak wystąpić dłuższy czas oczekiwania na zgłoszenie awarii.

Zgłoś awarię

Energetycy dla życia

Program „Energetycy dla życia” integruje pracowników-krwiodawców w całej spółce. Powstał z myślą zarówno o potrzebujących pomocy, jak i tych, którzy mają potrzebę dzielenia się darem życia – krwią.
 
Do tej pory pracownicy spółki w ramach akcji oddali 325 litrów krwi. Oznacza to, że energetyczna krew mogła dotychczas pomóc nawet 1000 osobom potrzebującym.

Komu i po co potrzebna krew?

Wyjątkowy dar

Ten wyjątkowy zestaw przeróżnych składników jest dla nas źródłem energii i sił witalnych.

To od niego zależy nasze zdrowie, a czasami nawet życie.

Dlatego tak bardzo ważne jest, aby się dzielić krwią z potrzebującymi. To najpiękniejszy dar, którym można obdarować drugiego człowieka.

Potrzebujący

Osoby po wypadkach,
Osoby po operacjach, Pacjenci po oparzeniach i urazach, Pacjenci z zaburzeniami krzepliwości, Chorzy z chorobami rozrostowymi oraz nowotworowymi,przed i po chemioterapii Chorzy przed i po chemioterapii
TAURON Dystrybucja jest także partnerem Dni Honorowego Krwiodawstwa we Wrocławiu i Legnicy.